wolf14101988

clanlogo
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/02/2023

Totale statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten33683156102
Gemiddelde tier8,0510,009,509,55
Overwinningen1681949,93%00,00%3053,57%5250,98%
Verloren1642348,76%1100,00%2544,64%4948,04%
Gelijkstand4411,31%00,00%11,79%10,98%
Gevechten overleefd1028830,54%00,00%2035,71%3635,29%
Tanks vernietigd265890,7900,00480,86910,89
Gedood / dood ratio1,140,001,331,38
Gezien282340,8411,00390,70630,62
Schade toegebracht1.216,70101,001.757,661.747,09
Veroveringspunten179090,5300,0000,0000,00
Verdedigingspunten163600,4900,0000,0000,00
Ervaring526,3390,00724,64685,53
WN71028,23-74,431072,411031,25
WN81347,540,001501,991511,18
Totaal
Gevechten33683
Gemiddelde tier8,05
Overwinningen1681949,93%
Verloren1642348,76%
Gelijkstand4411,31%
Gevechten overleefd1028830,54%
Tanks vernietigd265890,79
Gedood / dood ratio1,14
Gezien282340,84
Schade toegebracht1.216,70
Veroveringspunten179090,53
Verdedigingspunten163600,49
Ervaring526,33
WN71028,23
WN81347,54
Voorbije 24u
Gevechten1
Gemiddelde tier10,00
Overwinningen00,00%
Verloren1100,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien11,00
Schade toegebracht101,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring90,00
WN7-74,43
WN80,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten56
Gemiddelde tier9,50
Overwinningen3053,57%
Verloren2544,64%
Gelijkstand11,79%
Gevechten overleefd2035,71%
Tanks vernietigd480,86
Gedood / dood ratio1,33
Gezien390,70
Schade toegebracht1.757,66
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring724,64
WN71072,41
WN81501,99
Voorbije 30 dagen
Gevechten102
Gemiddelde tier9,55
Overwinningen5250,98%
Verloren4948,04%
Gelijkstand10,98%
Gevechten overleefd3635,29%
Tanks vernietigd910,89
Gedood / dood ratio1,38
Gezien630,62
Schade toegebracht1.747,09
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring685,53
WN71031,25
WN81511,18
Gecreëerd op:
Laatste gevecht:
Laatste update:

Wereldkaart Tier X

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten166000
Overwinningen6539,16%00,00%00,00%00,00%
Verloren8651,81%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand159,04%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd6237,35%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd1230,7400,0000,0000,00
Gedood / dood ratio1,180,000,000,00
Gezien1090,6600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.979,410,000,000,00
Veroveringspunten1190,7200,0000,0000,00
Verdedigingspunten4712,8400,0000,0000,00
Ervaring535,630,000,000,00
Totaal
Gevechten166
Overwinningen6539,16%
Verloren8651,81%
Gelijkstand159,04%
Gevechten overleefd6237,35%
Tanks vernietigd1230,74
Gedood / dood ratio1,18
Gezien1090,66
Schade toegebracht1.979,41
Veroveringspunten1190,72
Verdedigingspunten4712,84
Ervaring535,63
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VIII

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Wereldkaart Tier VI

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Peleton statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten0000
Overwinningen00,00%00,00%00,00%00,00%
Verloren00,00%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd00,00%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd00,0000,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,000,000,000,00
Gezien00,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht0,000,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring0,000,000,000,00
Totaal
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Team statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten17000
Overwinningen847,06%00,00%00,00%00,00%
Verloren952,94%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd423,53%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd80,4700,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,620,000,000,00
Gezien342,0000,0000,0000,00
Schade toegebracht632,180,000,000,00
Veroveringspunten865,0600,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring473,820,000,000,00
Totaal
Gevechten17
Overwinningen847,06%
Verloren952,94%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd423,53%
Tanks vernietigd80,47
Gedood / dood ratio0,62
Gezien342,00
Schade toegebracht632,18
Veroveringspunten865,06
Verdedigingspunten00,00
Ervaring473,82
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Schermutselingen statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten327000
Overwinningen14243,43%00,00%00,00%00,00%
Verloren16951,68%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand164,89%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd10632,42%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd2030,6200,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,920,000,000,00
Gezien2480,7600,0000,0000,00
Schade toegebracht1.259,260,000,000,00
Veroveringspunten4941,5100,0000,0000,00
Verdedigingspunten3060,9400,0000,0000,00
Ervaring538,900,000,000,00
Totaal
Gevechten327
Overwinningen14243,43%
Verloren16951,68%
Gelijkstand164,89%
Gevechten overleefd10632,42%
Tanks vernietigd2030,62
Gedood / dood ratio0,92
Gezien2480,76
Schade toegebracht1.259,26
Veroveringspunten4941,51
Verdedigingspunten3060,94
Ervaring538,90
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00

Vesting verdediging statistieken

TotaalVoorbije 24uVoorbije 7 dagenVoorbije 30 dagen
Gevechten11000
Overwinningen654,55%00,00%00,00%00,00%
Verloren545,45%00,00%00,00%00,00%
Gelijkstand00,00%00,00%00,00%00,00%
Gevechten overleefd545,45%00,00%00,00%00,00%
Tanks vernietigd50,4500,0000,0000,00
Gedood / dood ratio0,830,000,000,00
Gezien100,9100,0000,0000,00
Schade toegebracht1.354,640,000,000,00
Veroveringspunten00,0000,0000,0000,00
Verdedigingspunten00,0000,0000,0000,00
Ervaring750,550,000,000,00
Totaal
Gevechten11
Overwinningen654,55%
Verloren545,45%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd545,45%
Tanks vernietigd50,45
Gedood / dood ratio0,83
Gezien100,91
Schade toegebracht1.354,64
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring750,55
Voorbije 24u
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 7 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Voorbije 30 dagen
Gevechten0
Overwinningen00,00%
Verloren00,00%
Gelijkstand00,00%
Gevechten overleefd00,00%
Tanks vernietigd00,00
Gedood / dood ratio0,00
Gezien00,00
Schade toegebracht0,00
Veroveringspunten00,00
Verdedigingspunten00,00
Ervaring0,00
Anzeigen

Tanks (267)

Naam tankMTypeLandRangGemiddelde schadeGemiddelde ervaringGevechtenOverwinningenWN8
FV4005 Stage II102021,82494108349,22%1605,62
FV4202 81148,9972097052,99%1605,20
AMX 13 105101179,4851284848,47%1387,42
T297733,9441879749,56%781,85
SU-130PM 81698,1572077252,72%1959,96
M4A1 Revalorisé 81497,4471868454,39%2107,61
Object 140101802,9459066351,13%1505,35
Type 64 6602,6847959352,61%1762,33
T3091259,3043559244,76%908,94
G.W. Tiger (P)8950,4336156049,29%1102,73
T110E4102055,6958055149,18%1496,10
AMX 13 909887,2245447243,64%1201,63
M10391078,0844245246,02%832,14
T110E5101953,5661144946,10%1642,93
KV-137494,7837744746,98%632,59
VK 100.01 (P)8998,9148544345,15%1031,77
IS-381276,4667342853,74%1551,63
KV-26527,8936741648,08%802,15
FV4004 Conway91822,1850641445,89%1681,86
T-448914,2650640850,00%1149,32
G.W. Panther7733,5132338947,56%866,10
T-5491489,1863837950,40%1570,42
T28 Prototype81061,9947337846,03%1079,04
Mäuschen91476,0159837746,68%1302,29
T-34-856351,2928935545,92%484,03
T328762,1240735443,79%675,74
Strv 103B102011,2760435453,39%1397,20
Super Conqueror102276,4968334652,60%1961,12
G.W. Tiger91448,1959234355,98%1526,69
IS7643,1641233652,08%772,71
T-1091766,4758232652,15%1892,43
M18 Hellcat6387,6826832544,00%449,84
AMX 12 t6307,0834431950,16%679,82
AMX 50 B102121,0255430541,31%1635,73
G.W. E 100101525,1345629545,76%1272,97
Hummel6538,6129828453,87%784,72
AMX 13 757413,7642028353,00%735,92
Object 277102196,9263028356,54%2036,82
Grille 15102232,6953527653,62%1659,76
VK 168.01 (P) 81306,8673927155,72%1628,71
Kranvagn102235,9065026749,81%1890,51
Progetto M40 mod. 65102049,3163026649,62%1710,43
Object 70591583,8859125853,88%1580,32
TVP T 50/51102090,6960725453,15%1785,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81529,8848025050,40%1607,89
Lorraine 155 mle. 507689,9434724244,63%734,25
Conqueror91816,0664523649,58%1835,89
Conqueror Gun Carriage101343,1548123249,57%1054,08
Maus102112,2264522351,12%1685,67
Bat.-Châtillon 12 t8621,2155621051,90%1125,90
Bat.-Châtillon 25 t101604,2855620347,29%1350,47
Bat.-Châtillon 25 t AP91562,1675920153,73%1683,83
IS-M81328,7059819755,84%1717,09
T25/27605,2038319248,96%712,02
M-VI-Y91470,7263619149,74%1360,71
Strv 103-091883,8364918950,79%1815,86
T-437587,9043718851,06%813,05
Tiger (P)7872,8246318452,17%1114,81
M66367,9530018050,00%402,54
Waffenträger auf Pz. IV91889,5363217050,59%1754,13
Sturer Emil7987,4347716845,24%1248,90
Charioteer81247,0262816654,82%1415,20
M53/M559830,5152916645,78%658,29
Škoda T 5091740,6174115849,37%1636,58
Grille5379,5025315746,50%719,45
T110E3102115,7355215749,68%1510,34
Panhard EBR 909428,5654915642,95%392,23
Challenger71247,5667215550,32%1698,71
VK 30.01 (P)6455,1935615450,00%647,97
Ares 8591685,4876115152,98%1584,51
Object 26391597,5861615051,33%1378,31
T71 DA7832,3247314850,00%1859,76
Lorraine 155 mle. 518785,1541914644,52%686,66
AMX 13 F3 AM6529,9131314250,70%715,77
FV226 Contradictious 81518,6575713655,15%1606,74
Progetto C50 mod. 6691757,9377313549,63%1615,67
T6981131,4955513551,85%1543,85
IS-3-II91694,5279813342,11%1611,88
T1 Heavy5321,1027913154,20%542,94
AMX 50 12091889,0577913050,77%1873,72
O-Ni71092,5752812754,33%1470,64
T675181,9019112639,68%136,99
AMX ELC bis5124,9622512543,20%171,66
Prototipo Standard B91880,1270212448,39%1848,12
TNH T Vz. 5191372,2659112438,71%997,22
UDES 0381398,7762412252,46%1635,40
60TP Lewandowskiego102195,6772211847,46%1611,88
Nashorn6714,6238611553,91%1150,29
TL-7 91424,4759011550,43%1242,48
Panhard AML Lynx 6x68397,4147511442,98%472,58
T-345205,4621510943,12%321,67
T-34-28976,7670010947,71%1167,67
Churchill I5281,7227010949,54%427,11
STB-1101820,8368610654,72%1516,22
Centurion Action X101878,5858510647,17%1421,91
P.44 Pantera81406,6859510555,24%2026,91
O-Ho81378,8558410555,24%1619,19
AMX 50 10081324,3957710451,92%1526,56
STA-181029,6263910353,40%1353,50
Caernarvon81147,9757910254,90%1387,89
T-80471,5118810250,00%96,65
T-284337,912869753,61%1019,05
T54E191660,676498943,82%1578,47
Object 25791619,377648962,92%1772,97
KV-15389,623568654,65%742,31
Achilles6783,605538658,14%1579,26
M-III-Y81233,597668659,30%1562,21
50TP Tyszkiewicza91872,488998557,65%2005,18
Emil II91933,488108363,86%2180,30
O-I6790,874858355,42%1475,09
Type 6191302,706728248,78%1187,85
TNH 105/10008955,626458141,98%944,30
E 7591415,566478140,74%1164,44
Centurion Mk. 7/191393,607598053,75%1336,51
T9592106,598417964,56%2069,01
Pz.Sfl. IVb4237,861847945,57%601,67
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5254,782757962,03%615,23
M-V-Y101913,376767844,87%1314,00
Vz. 71 Tesák101157,085717735,06%1042,87
StuG III Ausf. B4228,162087741,56%352,60
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4130,162667652,63%302,04
FV230 Canopener101791,857137544,00%1073,06
SU-10181498,247057247,22%1763,67
P.43 ter71091,665407149,30%1728,47
LPT-67 Šelma91195,467507048,57%1642,74
M40/M438733,564687048,57%656,20
SU-10061276,416236950,72%2738,45
T-1506483,823116744,78%601,88
Emil I81556,708886459,38%1943,83
Rinoceronte101869,586416446,88%1307,06
FV3046515,023916344,44%808,35
Object 705A102115,115596155,74%1930,10
M3 Lee4148,971726045,00%330,67
BZ-75101919,107666060,00%1383,30
Black Prince71031,546885954,24%1373,77
Pz.Sfl. IVc5568,473085949,15%1335,09
P.43 bis6865,284995856,90%2001,37
Type 5 Heavy102172,486375841,38%1414,83
T28 Concept 7777,474395752,63%1003,00
Vz. 64 Blesk8898,957755660,71%1597,97
M8A14114,891365632,14%21,23
Crusader 5.5-in. SP7846,025295655,36%1420,55
Churchill VII6522,633495450,00%843,17
T216540,644305360,38%1775,24
M-II-Y71096,606585242,31%1417,99
Matilda4203,223385150,98%431,32
SU-15271069,005535156,86%1641,66
SU-100M171419,967515068,00%2501,54
Tiger II8974,376304944,90%987,65
T2881664,577914955,10%1993,31
Vz. 55102067,277614845,83%1432,46
Archer5407,943534852,08%840,54
Marder 38T4360,982784755,32%958,63
Ares 7581290,578344753,19%1495,49
Charlemagne 81377,917674759,57%1315,64
Progetto CC55 mod. 5481733,579234660,87%2184,97
Type 4 Heavy91376,765894630,43%904,20
M446486,303374641,30%572,16
FV2078858,046014537,78%804,33
M56 Scorpion 71071,766964564,44%1801,59
Valentine3328,023894456,82%1317,28
Ikv 90 Typ B71075,375974353,49%1556,90
Type T-345254,332584351,16%516,47
Vickers Medium Mk. III389,311414254,76%206,11
Tiger I7924,836134156,10%1179,09
M5A1 Stuart4230,392804160,98%834,94
M127625,514784151,22%654,72
Pawlack Tank61114,355544052,50%1971,46
E 100101680,036033951,28%1203,72
AMX 404139,082003842,11%307,45
53TP Markowskiego81412,899613873,68%1985,84
T92 HMC101198,945153661,11%1144,56
WZ-1209904,115293531,43%587,60
T 55A 91732,535723447,06%1677,95
Type 91 Heavy341,811483265,63%252,64
S-517556,673263050,00%582,82
StuG III Ausf. G5321,342652955,17%608,47
Vz. 44-171149,147122951,72%1664,15
Wespe3111,831402958,62%345,90
Type 5 Chi-Ri7844,465902853,57%1329,68
Comet7991,467922853,57%1661,77
Škoda T 177671,857492759,26%1667,98
Centurion Mk. I81165,628302657,69%1557,89
T-703106,851652642,31%155,04
M2 Medium Tank3108,601842564,00%361,73
Carro d'assalto P.8871506,719852470,83%2381,97
T56 GMC362,301442356,52%133,94
T2071062,276332240,91%1484,93
M5 Stuart4180,333042133,33%279,77
45TP Habicha7958,306562050,00%1191,52
M75264,152732040,00%798,12
Type 95 Heavy4186,002431747,06%416,82
T3 HMC293,821391758,82%313,91
Bishop5267,942821758,82%523,77
Durchbruchswagen 24263,472871764,71%779,54
Hotchkiss EBR7371,885261741,18%580,84
Vickers Medium Mk. II251,88991650,00%90,63
Škoda T 256797,505501618,75%1428,35
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,691651625,00%35,06
AMX 383107,251901643,75%132,88
M3 Stuart3107,402311560,00%360,92
BT-22136,622101346,15%541,29
Panzerjäger I252,381171361,54%180,44
Renault UE 573161,921601346,15%353,77
T25 AT71273,087451346,15%1815,39
StuG IV 5297,772621369,23%703,80
Marder II3103,421411250,00%132,45
Cruiser Mk. III3150,422051258,33%648,07
Ares 90101274,086281233,33%638,64
Bretagne Panther 6293,503141233,33%208,55
Cromwell6989,827121136,36%1679,92
T-463105,001951163,64%392,28
G.Pz. Mk. VI (e)258,091001163,64%312,94
Type 89 I-Go/Chi-Ro2142,802091060,00%526,05
Pz.Kpfw. II260,56191944,44%38,30
KV-37932,11445944,44%1097,46
LT vz. 38363,50114850,00%114,92
Pz.Kpfw. 38 (t)367,38177850,00%82,06
T2 Medium Tank2116,75175850,00%456,56
O-I Experimental5413,88319850,00%657,53
AMX M4 mle. 457878,50559837,50%948,89
LT vz. 35262,57116757,14%174,29
Pz.Kpfw. 35 (t)240,1487742,86%20,28
M36 Jackson6518,29421742,86%622,26
AM 39 Gendron-Somua 2104,57210757,14%302,92
Strv m/382188,33359666,67%862,59
M2 Light2205,50313633,33%674,01
Sav m/434156,17221616,67%152,78
Universal Carrier 2-pdr266,6793616,67%15,51
T-50-2 6134,17166633,33%58,10
L-60 247,83207666,67%257,75
Renault Otsu1101,20180580,00%482,50
BT-7498,60112520,00%71,45
Leichttraktor161,00146560,00%201,35
Cruiser Mk. II2131,20150560,00%500,90
Cruiser Mk. IV4228,00211520,00%520,58
Somua SAu 40484,60114540,00%9,96
Loyd Gun Carriage28,8036540,00%0,24
T1 Cunningham144,2563425,00%0,00
Ikv 723118,00266450,00%190,04
Renault FT AC282,00149475,00%321,86
T-60279,25204450,00%166,29
T-29 3120,75182425,00%156,67
Char Futur 4 91513,75543450,00%1062,09
Vickers Medium Mk. I197,00116333,33%289,21
Kolohousenka171,002363100,00%358,16
M14/41296,33136366,67%302,44
T-34 shielded 5488,33502333,33%1172,35
Patton the Tank 91351,00512366,67%1305,12
Dicker Max 6501,0026730,00%514,44
Renault FT143,50104250,00%84,37
MS-1117,5069250,00%77,53
FCM 36245,501982100,00%261,00
Excelsior 5410,50523250,00%596,83
Strv fm/21145,002821100,00%264,10
Strv m/40L380,005910,00%2,74
Renault FT 75 BS20,001610,00%0,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer456,002791100,00%261,00
Vickers Mk. E Type B20,00951100,00%261,00
Pvlvv fm/42245,002901100,00%261,00
Sturmpanzer I Bison356,001061100,00%261,00
GSOR the TANK 92896,0075910,00%2219,89
KV-1SA 50,001781100,00%261,00
M24E2 Super Chaffee 6855,0050110,00%2500,39
MTLS-1G14 3266,003061100,00%1200,94
Heavy Tank No. VI 60,008010,00%0,00
Fantôme 91062,0047910,00%734,41

Grafieken

WN8

Anzeigen

Clangeschiedenis

Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/02/2023
Rol: Soldaat
Toegetreden: 09/02/2023
Gestopt: 24/12/2024